Nädalavahetus

oli üle pika aja väga-väga seltskondlik ja kiire! Kohe nii seltskondlik et mu inimeste ja suhtlemise vajadus sai otsast lõpuni täis 😀 .

Nädala keskel tekkis F´l ja tema rootslasest töökaaslasel mõte sõita Karlstadi. Mathias ehk M oli elanud oma lapsepõlves selles linnas. Ainuke probleem seoses minekuga oli neil see, et keegi peab kainet rooli sõitma, sest poiste plaan oli tähistada nädalavahetuse algust kohe autosse istudes. No arvake ära kes pandi rooli? 😀 Alguses kõhklesin ja lootsin veel reede hommikulgi et sinna sõidab ikka F ja tagasi sõidan mina, aga B ütles selle peale et olgu ma kordki empaatiline (nagu ma muidu ei oleks :D) ja lasku ma F´l end kohe stardis lõdvaks lasta. Ok, sain aru tema poindist, sest F´l on hetkel suht raske eluperiood, seega ma ei jauranud rohkem sellel teemal.

Kella 13 paiku alustasime sõitu. No neil oli vaja minna igale poole, kuskile mehaaniku juurde ja siis järgmisesse ma ei tea mis kohta 😀 . Mina muudkui sõitsin ja B oli mul kõrval kaardilugejana. Sõites näitas Mathias kus ta lapsepõlvekodu oli jms, mina muidugi ei saanud suurt ringi vahtida, pidin teed jälgima 😀 . Auto parkisime mingi 1km kesklinnast eemale ning vantsisime linna. Enne kõndimist oli muidugi paanikat ka, sest B küsis mult oma rahakotti, käisime loomapoes ja ma kasutasin tema rahakotti, hakkasin otsima ja mida pole seda pole. No täitsa lõpp. Otsisime igalt poolt, vaatasime istmete alla ja kuhu iganes aga mida polnud seda polnud. Kartsin kõige hullemat- ma kaotasin rahakoti kuskil väljas ja seda siis kui poest välja tulime. Lootsin et ehk jätsin siiski poodi. Mathias helistas juba poodi kui meil tuli mõte vaadata pagassi kus oli mu kott Miuksu kraamiga.Voilaa! Rahakott oli kotis 😀 😀 . Issand mis kergendus 😀 . Mul on tõesti viimasel ajal mäluga mingid eriti suured probleemid, sest ma unustan ikka täiesti kohutavalt asju igale poole vms. Vitamiinipurk on olemas aga neid unustan ma kaa võtta! Loodan et läheb üle või siis peangi arsti poole pöörduma 😀 .

Kõndisime mööda linna aga kuna oli väga pilvine ja ilm ähvardas vihmaga, siis väljas jalutamiseks polnud just ideaalseim päev. M otsis meile söögikohta ja lõpuks maandusimegi pubis nimega O´Learys. Mina va latte haige tellisin omale latte, teised ikka seda va kesvamärjukest 😀 . Istusime seal oma tund või natuke enam. Kui toidud söödud ja joogid joodud ajasime oma tagumikud taas välja. M oli juba parajalt svipsis ja tal tekkis idee minna külastada järgmist pubi 😀 . Eks me siis läksimegi, kus ma taaskord kohvi jõin. Kokku olime linnas ca 3h ja et mitte väga hilja peale jääda asusime tagasi sõitma. Justkui minu jaoks loodud oli väljas mega udu ning vihma sadas. Ma pean siinkohal ütlema, et mulle ei meeldi sõita pimedas, sest siis mul on vaja hullult keskendumisvõimet aga seda oli raske teha kui tagaistmel läksid tüübid päris ülemeelikuks ära :D. M küsis mult iga mingi aja tagant igasuguseid küsimusi haha. Seoses pimedas sõitmisega juhtus mul Iirimaal üks loll lugu 😀 . Sõitsime poodi ja mingihetk ma ei saanud enam üldse aru kus on teeäär või kus on tee üldse ja tehes parempööret sattusin ma vastassuunda ning olin peaaegu et ninapidi koos autoga mis just tuli Aldist. Ei liikunud tema, ei liikunud mina 😀 . Mina olin üsna ehmunud ja no arvatavasti ka teises autos istunud inimene oli ehmunud ja kindlasti mõtles ta et mis sel hullul viga on 😀 . Kuidagi suutsin ma end ära manööverdada õigele poolele. Jalad all värisesid ikka korralikult. Tagasi sõitis B.

Peale Karlstadi läksime M juurde, ta tahtis kangesti mulle kohvi pakkuda. See oli juba ca neljas või viies kohv, sest enne sõitu jõin ma kodus ka. Jõime kohvi ära ja võtsime M ja tema tüdruku kaasa ning tulime meite juurde. Kõik oli ok kuni selle hetkeni kui M ja tema tüdruk läksid tülli, mina olin juba oma toas, sest mul hakkas Miuksast kahju, vaene kass terve päev üksi, seega ma tulin mingiaeg ülevalt allkorrusele. Kuulsin koridoris kobistamist ja läksin uurima mis toimub. No toimuski see et paar läks tülli, eks joodud alkohol tegi oma töö, ütleme siis nii. Otsustasin et annan neile lifti, väljas oli parajalt krõbe ja ma ei tea kaugele M oleks jaksanud kõndida üldse haha. Peale seda kobisin teki alla. Öö möödus mitte väga hästi, sest süda kukkus peksma ja lööke vahele jätma 😀 . Ühesõnaga mu joodud kohvi tegi oma töö. Tol päeval ma alkoholi ei tarbinud.

toomuchcoffe

Hommikul ärkasin ja tundsin nagu oleks joonud terve nädala jutti. Olin nii väsinud ning uimane. Minu kahjuks aga leppis kogu kamp kokku, et laupäeval teeme kõik koos M juures süüa. M teeb oma toitu ja meie siis kokkame ka miskit. Ausalt öeldes mu klaas oli juba laupäeval täis, seega ma lootsin et sinnaminek jääb ära aga kus sa sellega. Peale 13 kukkus B guljašši tegema, mina porisesin ja torisesin et no milleks seda jama vaja, me kõik nägime välja nagu uppunud kuked. Otsustasin et jään koju ja pigem magan terve päeva, aga F ja B ütlesid et nad veavad mu kas või jalgupidi välja kui vaja. Sain suts pahaseks sellise jutu peale, sest mulle ei meeldi kui keegi mulle ajudele käib 😀 . Nad ei jätnud mulle siiski koju jäämise võimalust, seega vedasin end pessu ja läksimegi kogu selle maja rahvaga M juurde. Õnneks tuli mul mingihetk elu sisse ja olemine läks okiks. Jõin pokaali shampat ja rohkem ei tahtnud ega ka saanud, sest olin roolis. Vahepeal oli natuke draamat ja M tüdruk sulges end oma magamistuppa, mina kui kõige adekvaatsem inimene sealt seltskonnast läksin temaga rääkima ja üritasin lohutada nii nagu oskasin. See selleks.

Viibisime seal ca 6h, õhtul ma hakkasin meid koju kupatama, vähemalt ma ise tundsin et väsimus tapab taaskord. Mina ja B läksime koju, ülejäänud kamp pubisse. Tundsin et mul on nii suur kopp ees aga seda seetõttu et lihtsalt väsimus oli veel sees eelmisest päevast. Jõudsin koju ja lausa jooksin voodisse teki alla 😀 . Oh kui hea! Miuksa oli ka väga rõõmus et inimesed koju jõudsid. Ta on meil hullult seltskonna armastaja. St see moment kui me diivanile istusime tuli ta ruttu meie juurde ja kukkus end vastu meid nühkima ja nurruma 🙂 . Juba tema tõttu ma ei taha olla nii pikalt eemal, lollus ehk mõne jaoks aga no ta ju minu pereliige ja ma tean et ta ei taha üksi olla.

Pühapäeval ehk eile olin ma totaalne laip mis laip. Kõik me olime 😀 😀 . Nii B kui ka F. Minul oli lihtsalt väsimus, teistel aga paras pohmakas pealekauba. Selles võivad nad süüdistada vaid iseend 😛 . Ma eriti neile kaasa ei tundnud haha 😀 .

Ma ei saa öelda et täna on hea olla sest nii ei ole. Nüüd ma sain aru, et ma pole enam 20a et jaksan mitu päeva ringi trampida ja öösiti üleval passida. See kõik mõjub. Täitsa hirmus ikka tegelikult. Varem ma ei märganud et vanus midagi väga mõjutaks aga seekord ma tajun liigagi hästi, et mõjutab ikka küll. Igatahes, kokkuvõttes oli tore nv, sest sain majast välja ja seltskonnas viibida. Olen aga kindel et nii pea ma sarnast nv-d ei taha 😀 .

Mõned pildid Karlstadist mis oli väga sarnane Dublini ja Waterfordiga Iirimaal. Selline nostalgia laks oli peal ringi kõndides et ise ka ei usu 😀 .

16326104_1085378278274399_529485669_o 16326773_1085378304941063_968136705_o 16326871_1085378341607726_961257061_o 16357916_1085378368274390_1201095577_o 16388659_1085378218274405_1189161876_o 16388683_1085378381607722_1589863787_o 16389411_1085378298274397_1860448534_o

Ja üks pilt sellest kuidas Miuksale meeldib kapi otsas magada 😀

16409707_1086887218123505_2069156068_o

PS. see on mu kõige pikem postitus ever.

PS2 üldiselt olen ma ok autojuht, et ma ei materda end nüüd nii halvaks juhiks ka, lihtsalt pimedas sõitmine, eriti udu ja vihmaga, pole minu tassike teed 😀

 

Advertisements

Leave a reply

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s