Huumorit

Teistele ei ole ehk naljakas aga ma talletan selle seiga ikkagi. Eile õhtul sõin ma voodis liköörikommi, hommikul ärgates vaatasin et lina on mingi kahtlase plögaga koos :D. Esialgu ei saanud ma essugi aru et mis toimunud on või misasi see on, aga hetke pärast valgustas mind B, öeldes et leidis öösel oma külje alt sulanud kommi :D.

Nüüd, vaatasime ühte tv sarja ning sarja lõppedes kohendasin ma oma patja kui juhtusin märkama et midagi on padja all. Surprise surprise, seal oli Miuksa äranäritud ja põrandalt üles korjatud kassikarvadega kaetud kanatiib :D. Mitte et mul põrandad mustad oleksid 😀 aga ta on seda tuuseldanud mööda elamist mitu päeva, seega arvata on et ega see tiib ei ole enam ilus kena ja puhas :D. Hetke mil ta oma kana padja alla sokutas ma ei näinud, aga arvatavasti siis kui ma lükkasin patja rohkem teisele poole kui sarja vaatasime, no ja mingiaeg istus Miuksa diivani käetoel, ju ta siis saigi oma pätiteo ära tehtud.  Ma pole ammu nii kõvasti naernud kui ma just hetk tagasi naersin :). Tänks Miuksa, et sa mulle ikka ja jälle tsirkust korraldad ja mul kaua masetseda ei lase :D.

Ainuke asi on et ma just täna pesin oma voodipesu ja padjapüüre, oehh.

Update: Nõrganärvilistel mitte lugeda! Täna hommikul kuulsin kuidas Miuks kühveldab suure hoolega oma liivakastis. Pikalt ja isuga. Järgmine hetk on kuulda tema käppade paterdamist mööda põrandat, arvake ära mida härra tegi? 😀 Kuna minu must tont on omaarust härrasmees, siis talle ei sobi kui tagumik jääb korralikult kasimata, seega ta laseb oma tagumendiga mööda põrandat…jep. Kuna see pole esimene kord siis ma alati hoian silma peal kui ta oma suuremat häda tegemas käib, seekord ma aga magasin ja ärkasin tema kühveldamise peale, lootsin et ehk jätab täna vahele oma pühkimisrituaali :D. Lootus on lollide lohutus! Kargasin püsti, sõimasin teda natuke, krabasin kätte ja asusin siis tagumikku puhastama. Kusjuures see on täiesti norm tegevus mu jaoks, ma teen seda iga kord kui ta kakal käib, sest vastasel juhul ta läheb ja nühib end mööda põrandat. Peale minu kasimist kasib ta veel korra ise ka üle. How nice :D. Lohutan end sellega et no harjutangi oma tuleviku-beebi jaoks :D.

Advertisements

Leave a reply

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s