Kõrini

Püha issand kui segi mu unegraafik on. Täna ma sain sellest ise ka aru. Nagu et täiesti aru. Eile oli suur plaan minna magama varem kui muidu. St siis seda et a la kell 23 luugid kinni. Nii ei läinud,põhjuseks et B laadis autoakut ja peale 23 läksime me siis laadijat lahti ühendama. Voodis olin natuke enne 12. Ütlesin et mingit Shamelessi enam ei vaata, sest hilja on. Seega ma lugesin paari blogi ja umbes 00 ajal panin kõik kinni ja läksin magama. Uni ei tulnud, tee mis tahad. Saan ju süüdistada vaid iseennast, sest ka eile ärkasin enne 11 ja nii ma ei saagi seda graafikut normaalseks kui magama jään ma 1-2 paiku ja ärkan 11-12 ajal hommikul/lõunal.

Iga õhtu on mul plaanis panna äratus kella 9ks aga isegi kui panen, siis lükkan ma selle hommikul targalt kinni. Kui B mind mingiaeg torgib et ajagu ma end üles, et hommikusöögiaeg on käes, ma lihtsalt nähvan talle midagi mitte väga ilusat 😀 ja magan edasi. Täna tegin luugid lahti umbes 10-11, nägin et Miuksa istus mu pea kõrval ja jõllitas mind. Mul selline tunne et ta istus seal üsna pikalt. Isegi kass vaatab mind juba etteheitva näoga. Üles ajasin ma end suts enne 12. See kõik kulmineerub sellega, et mul on kohutav väsimus, vahel peavalu, tujutus ja ükskõiksus. Siiski, plaan on homme ärgata kell 9. Isegi kui ma jälle poole ööni siplen ja magama ei jää, aga loogiliselt võttes peaksin ma siis homme õhtul magama nagu laip kui ärkan hiljemalt kell 9.

Varem pole kunagi ma nii kaua maganud, aga nüüd magan nii et halb hakkab :D. Tegelikult see vale unereziim hakkab juba tervisele ka, sest üsna iga õhtu süda hakkab sees peksma ja miskitpidi olen ma täielikus ärevusseisundis mis lihtsalt ei lase mul magama jääda. No ikka täiskompott :D.

Advertisements

Leave a reply

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s