Õigel ajal õiges kohas?

Käisin täna koos sõbrannaga turul, olin tal niisama seltsis kuniks tema siis oma hilpe müüs ( sõbranna nimelt püüdis avada oma äri (ei tasunud siiski ära ning uued plaanid) ning tegeleb netis riiete müügiga, samuti turgudel käib müümas). Meie kõrval oli üks punase särgiga meesterahvas, kes müüs lastele mõeldud kaupa. Igasugused mänguasjad ja muud vidinad. Alguses ma ei saanud arugi et ta seal müüb, aga mingihetk kui ma üksi olin tuli ta küsima, et kas ma olen sõbranna tütar 😀 😀 või kes ma siuke olen, et ta vaatas et noorem variant on nüüd laua taga:D. Ma näen tõesti väga noor oma ea kohta välja, alati pakutakse mulle 16-18a haha. Vastasin talle et ei olen Trina sõbranna.

Hiljem see mees käis mitmeid kordi meiega juttu puhumas ja ta ei saanud üle sellest kuidas ma nii noor välja näen, enne kui me lahkusime küsis ta minult, et kas ma teen mingit eriti kõva trenni selle nimel et noor näen välja :D. Ütlesin et ma tõesti ei tee, ma lihtsalt olengi selline :D.

Mingihetk küsis ta palju oleks mu hind et ma tema asemel müüks tema kaupa. Kuna ma mõtlesin et ta teeb jälle nalja sest seda ta käis pidevalt tegemas, vastasin ma et noh ega alla neljasaja ei tasu jutulegi tulla! 😀 Ütles et nii palju tal ei ole küll anda, aga siis küsis et kas ma ei tahaks tema kaupa müüa, et siis tal oleks võimalus omi asju ajada linnas. Meie muidugi arvasime et ta teeb jätkuvalt nalja, aga lõpuks ta suutis meile selgeks teha, et ta tegelikult ka pakkus mulle tööd :D. Vastasin et noh why not, võin ju müüa küll kui vaja, mis siis et ma pole eluski midagi müünud niimoodi. Pole ma töötand ei poes ega mujal kus vaja kaubaga tegeleda. Igatahes tüüp võttis numbri ning lubas helistada tuleval kolmapäeval. Võib-olla helistab, võib-olla mitte, ma ei kaota midagi. Ja kui ta tõesti tahabki mind sinna laupäeval müüma siis ma teenin natsa pappi juurde ja kõik happyd. 😀 Selline lugu. Ütle veel et juhuseid ei ole olemas :D.

Advertisements

Leave a reply

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s