New start.

Viimased ca 7-8 kuud olen ma tundnud hästi palju ärevust, on olnud rohkelt mõtlemist ja kaalumist ning muid erinevaid emotsioone . Need va emotsioonid on pidevalt üles-alla hüpanud.
Algas see kõik novembris, kui B ühtäkki ütles et lähme kolime ära Rootsi, et siin me oma jalgu alla ei saa nii nagu tema sooviks ja tahaks. Mõtlesin et ta teeb nalja või siis et see on lihtsalt hetkeline uitmõte. Aga seda see ei olnud. Ta asus uurima Rootsi kohta oma sõbralt kes seal elab ja kes meid külastas paar aastat tagasi ning keda ka meie külastasime eelmisel aastal. Ja siis oligi tal järjest kindlam plaan Iirimaalt minema kolida. Mina aga üritasin oma tunnetest aru saada,sest kui aus olla siis ma ei olnud väga õnnelik seda kuuldes, pigem vastupidi. B oli juba põhimõtteliselt ära otsustanud et tema läheb aga mina see eest ei olnud. Mu peas hakkas käima üks plusside ja miinuste ladumine. :D. No ja polnud üldse kerge elada sest mul polnud halli aimu ka mida ma nüüd teen siis.

Möödus talv ja möödus kevad. Ja mina aina mõtlesin ja arutasin teemat oma sõbrannadega ning ka emale sai mainitud. Keegi midagi väga soovitada ei osanud, kuigi jah eks ikka öeldi et võib ju proovida, alati saab tagasi tulla. Tõsi see ju on. Jõudis kätte suvi ja ma lihtsalt pidin ära otsustama. Viimaseks tõukeks otsuse tegemisel oligi pangast tulnud uudis töö kohta. Kui poleks seda juhtunud, oleksin ma siiani vist mõelnud. 😀

Otsustasin südamevärinal, et olgu, proovime ja vaatame mis saab. Olen siinse eluga ära harjunud ja eks mõnes mõttes oleme mõlemad mugavustsoonis kinni, aga see kõik on parema elu nimel. Mul jätkuvalt on hinges kõik sassis ja stress pole ka kuskile kadunud, isegi magada ei saa ma enam normaalselt ja toit ei lähe kurgust alla. Vägisi sunnin end viimasel ajal sööma :D.

Kuu aja pärast lähen ma Eesti puhkama, olen seal kaks nädalat, siis tulen koju ja siis enam vähem kohe ongi minek. Enne puhkust aga peame me millegagi algust tegema. Kassile vaja mõnda protseduuri, et ta endaga lennukisse kaasa saaks võtta, meil on nii palju asju mis me peame kas maha müüma või ära viskama. Nt auto, telekas, rattad ja väiksemad asjad nagu nõud ja riided jms. Selge on see et Rootsi me võtame kaasa nii vähe kui võimalik. Tervet elamist endaga kaasa ei tari :D. B mõtles üldse et läheme käsipagasiga, et muudkui aga viskame või anname asjad ära aga no mina sellega nõus ei olnud, sest riideid ju vaja, ma ei hakka uut garderoobi ostma ainult sellepärast et temal pole viitsimist sellega tegeleda :D.

Aga jah, nagu näha ees on suured muutused. Ma ei kujuta ette kuidas siit lahkumine välja näeb, end tundes ma nutan silmad peast kui lennukisse astun, aga äkkkiiii läheb see asi väheke rõõmsamalt!

Järgmises postituses kirjutan sellest kui kerge/raske on end Rootsi sisse nö pushida, kus me elama hakkame ja mis plaanid meil tulevikuks on.

 

Advertisements

4 thoughts on “New start.

  1. Oi, millised muutused! Aga palju edu, küll kõik läheb täpselt nii, kuidas minema peab. Ja selles suhtes, et Rootsist ju mugavam koju külla ka käia. 🙂

      1. Oleme ise suhteliselt sarnases seisus praegu, arutades, et kauaks siia dzunglisse j22da. Tahaks nagu minna, aga millal ja kuhu jne – lihtne on mugavustsoonis ju elada, k6igega harjunud.

      2. Täpselt, no ei ole kerge oma mugavustsoonist välja tulla, aga siis jälle mõtlen et eluks ajaks ju nii jääda asjad ei saa, ma ei taha kogu oma ülejäänud elu kuskil kellegi teise stta koristada, nii et ma pean end tahes-tahtmata liigutama hakkama. Teile kahele soovin ka edu ja kindlasti tuleb hetk kus teate kuhu te lähete ja mida te teete ;). See võib lihtsalt aega võtta nagu mul võttis 😀 😀

Leave a reply

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s