Teisipäevast laupäevani 2. osa

7. mai oli laupäev. Kuna laupäeval ja pühapäeval on meil siin lähedal turupäevad, siis läksime turule. Mina otsisin endale jakki suure hoolega, sest hetkel on mul ainult selline roosa jope mida kanda, aga ühtegi normaalset hilpu mida peale tõmmata ei ole. Kui otsid siis ei leia. Nii oligi kahjuks. Mitte kui midagi ma ei saanud. 😀 Täitsa jama! Kuna ilm oli vihmane siis väga välja kõndima ei meelitanud, otsustasin sõita ringi ja üles otsida koopad kuhu nagunii plaanis minna oli. Leidsime üles ja tegime plaani et läheme sinna esmaspäeval. Tee peal olles leidsime mingi värava, mille ees olid koera kujud, seega Maire pakkus et äkki on loomade surnuaed 😀 :D. Ma noogutasin innukalt kaasa et äkki on jah, sest tundus nagu et oleks 😀 Hetk hiljem jooksis värava juurde suur must koer ja ta oli täiesti elus! 😀 Järgmine hetk M. vaatab kuskile eemale ja ütleb mulle, et koera pea on müürist väljas. Mina vaatasin Mairet ja ütlesin et päris hulluks läinud oled või, mis koera pea?! 😀 Ja oligi, koer toppis pea kuskilt müürivahelt välja, ja siis jooksid veel kaks koera värava taha :D. Vot sulle loomade surnuaeda…Tulime tulema, noh nii igaks juhuks. Õhtul vaatasime kaks filmi ära ja muidugi ei puudunud rummikoks ka. 😛

8. mai oli kohvi ja koogi päev. 😀 St hommikul patustasime koogiga. Vaene sõbranna, ta just lootis et mul külas olles ei söö nii palju aga võta näpust. Ta pidi kõik mu jäägid ära sööma, looool. Peale hommikusööki sõitsime jälle turule, aga seekord oli turg suurem ja teises kohas. Ilm oli ka õnneks parem. Mina olin taas jaki jahil aga no kurja, ei olnud midagi mis mulle oleks meeldinud või sobinud. 😀 Ma ei tea, ehk olen ma liiga valiv või miskit aga samas seal tõesti ei olnud midagi sellist mis oleks kohe silma jäänud ja meeldinud. Kahju! See-eest saime endale käekotid ja treffasime minu siinset sõbrannat, kes siis sai ka Mairega tuttavaks. Niigi palju kasu haha.

Peale turgu lebotasime natuke kodus ning võtsime suuna mägedesse. Lubasin sõbrannale, et viin ta ikka kuskile kus on mäed, sest mis Iirimaal käik see muidu on :D. Wicklow mägedesse me seekord ei läinud, aga Kilkennyst mitte väga kaugel on Brandon Hills, mis oli ka täiesti tore koht. Ei osanud aimata et seal seda kõndimist nii palju on, aga oli. Muidugi me ei roninud päris tippu, pigem vallutasime 1/4 mäest hahaha! Mina loomulikult suutsin jätta jalga baleriinad ja lühikesed püksid, nii et ma tõesti ei olnud vastavalt riides, seega me pigem lollitasime niisama ja tegime pilte nii mis kole. Justkui 15a, aga ma polegi öelnud et ma arukas täiskasvanud naine olen ;). Kokku veetsime seal ca 1,5 tundi, mis on väga vähe, aga tundus nagu oleks kõndinud tunde ja tunde :D. Aga oli ülimalt tore sõita ning avastada uusi kohti, mulle väga meeldis. Õhtul jalutasime veel Kilkennys ringi, näitasin Mairele kus elavad travellerid ;).

9. mail sõitsime koobastesse nimega Dunmore Cave. Olin neist varem kuulnud ja kuna koopad asusid mulle väga lähedal siis muidugi läksime uudistama. Meie giidiks oli Gandalf ise 😀 :D. Ausalt, täielik koopia, mina aru ei saanudki kohe aga sõbranna ütles et vaata see ju täitsa koopia Sõrmuste isandast, aga oli ka! Pikk valge habe, kaabutaoline asjandus peas, kepiks oli tal pikemat sorti taskulamp. Kodus googeldades vaatasin ise ka, et no Gandalf mis Gandalf!!! Ma ei teagi, võimalik et täiesti taotuslikult oli see meie giid temasarnane, aga võimalik et mitte.

Koobastes sai actionit ka! Peale meid oli veel uudistajaid, kokku umbes 10 inimest + giid. Natuke enne lõppu olime kõik ringis jumal teab mida vaatamas kui äkki üks noor tüdruk sättis end kivile istuma. Ütles a la et puhkab jalga,aga järgmisel hetkel nägime teda kivilt alla kukkumas, täiesti sült mis sült. Ühesõnaga kukkus kokku,oli õnn et peaga vastu kivi ei lennanud. Paanika oli suht suur, temaga kaasasolnud naine karjatas et ta ei hinga! Siis hakkas mul ka süda sees pekslema, et mismõttes ei hinga?!?? Ma sellistes olukordades hakkan ise ka suht kähku paanitsema :D. Tüdruku ümber askeldasid siis see temaga kaasasolnud naine, Gandalf ja veel keegi. Mehed tõstsid tüdruku üles kivile tagasi istuma ja seal ta siis lebotas pikali kuni lõpuks pilt ette tuli. Kuulsin kui giid küsis et kas tal on epilepsiahood vms, naine vastas et ei teagi täpselt mis tal viga on, et jah vahel kukub kokku. Hmmm? No ma loodan et nad ikka on käinud mööda arste, natuke kummaline vastus et ah jah vahel minestab ära. 😀

 

Jätkub…

 

 

 

 

Advertisements

2 thoughts on “Teisipäevast laupäevani 2. osa

Leave a reply

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s