Eilne päev

oli mitu korda stressirohkem! No kohe nii jura et ma tahtsin õhtul Dunnesis kõik mopid ja ämbrid nurka visata ja minema kõndida. Tegelikult nüüd takkajärgi saan ju aru et asi oli väsimuses sest päev oli liigagi pikk, aga teisest küljest juba pangas stressates ja närvitsedes sain aru, et mul lihtsalt sest koristamisest selline kopp ees et jube! Kirjutasin B-le samuti et ” I hate it!!!”.

Tundsin kuidas närvid igalpool võnkusid, ja muidugi siis just peab sada häda ka juhtuma :D. Pangas läks mul keset mainfloori suur ratastega prügikottide jaoks vajalik asjandus (ei tule õige nimetus meelde:D) ümber, mispeale ma vihast puhkides neid tagasi sisse viskasin, üks naine tuli veel appi ja ma siis püüdsin end talitseda et mitte nutma hakata seal kõigi inimeste ees 😀 :D.

Dunnesis kui läksin oma mopiämbriga bakerysse üks väike poiss jooksis nurgatagant täie laksuga vastu mu ämbrit, oh seda nuttu, ja oh minu ehmatust. Poisil oli ema ka kaasas kes võttis seda väga rahulikult, mina muudkui vabandasin ette ja taha ja küsisin kas kõik on okei lapsel. Väga ehmatav oli, ei oodanud et keegi mul nii välja kargab. Loodan et lapsega kõik ok, sest nägin kuidas ta oma rannet hoidis, mul muidugi kargas kohe pähe et äkki luumurd nüüd! Vot siis oli ka selline tunne et istu maha ja ulu üks peatäis. Olin tõsine närvipundar. Koju tulles tellisime rämpstoitu, kõrvale kulistasin ühe siidri ja peale 23 kobisin voodisse kus langesin kohe unekooma.

Pmst nädal veel ja saan puhkama, tuleb end taltsutada sinnamaani! 😀 Häid pühi ka! Meil täna mingi munade koksimist vms ei toimunud sest mina olin laip ja B ka siin tõbine, aga homme ehk!

Advertisements

Leave a reply

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s