Mõtete visualiseerimine

Öeldakse, et unistada tuleb alati suurelt ja et unistustel on kombeks täituda. Mõtlesin et hakkan ise ka rohkem asju visualiseerima oma peas, et ehk siis lähebki elu paremaks? 😀 No mitte just nii et ise ei tee selleks midagi, a la istud ja unistad ja ootad muudkui, aga mingi tõetera on ju sees. Mõttejõud on tegelikult tugev ja kui hakkad visualiseerima midagi kindlat oma peas siis mina usun et lõpuks nii juhtubki. Juhul kui on tõsine soov ikka.

Nt mina unistan oma kodust, heast tööst ja perekonnast. Perekonnast unistan ehk kõige rohkemgi, aga eks ikka tahaks et enne oleks kõik olemas, kuigi teistpidi võttes kui sul juba laps on siis sa ikkagi pingutad palju rohkem juba lapse nimel. Et kõige enam on vaja lapsele armastust, aga muidugi ka teisi vahendeid et keegi näljas ega paljas poleks :D. Samas hakkama saab alati, kõik on lihtsalt su enda peas kinni.

Nii ma siis unistan vaikselt ja loodan, et ühel ilusal päeval…

Ja märts on käes! Märtsis saab mul 4a Iirimaal elamisest. Wow kus aeg lendab! Ja kolme nädala pärast saan ma juba lennujaama tõtata ja ema kallistada!

Advertisements

2 thoughts on “Mõtete visualiseerimine

Leave a reply

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s