Valentinipäeva eel

Kirjutaks nüüd vahelduseks millestki rõõmsamast ka. Järgmisel pühapäeval on Valentinipäev. Armastuse ja sõpruse päev. Lugesin oma eelmise aasta postitust ja vaatasin et ka selle aasta plaanid on üldiselt samad. Plaanime siis sööma minna ning õhtul kinno. Filmiks on Deadpool. Tundub täitsa hea, aga nagu alati siis õige arvamuse saab kätte alles kinosaalis istudes :D. Ma loodan et ei tule mingeid üllatusi enne restot ja filmi, a la paistes põsk vms!

Ja kui juba on juttu Valentinipäevast siis ma pean ütlema et viimasel ajal tunnen end nagu uuesti armunud. Jään oma kallist tihti pikalt vaatama või siis lihtsalt elan tal seljas igal võimalikul moel 😀 :D. Ikka ja jälle leian end mõtlemast et mul on vedanud. Mäletan hästi kui kadunud vanaema mulle kord õhtul voodisse sättides ütles, et kae sa latseke endale joodikut ega peksjat ei võta! Kae sa perrä! Ei võtnudki. See et me siin kahekesi vahel laupäeviti trimpame on täiesti normaalne asi, aga kui oleks teema et iga nv on keegi siin lakku täis ja kui veel rusikatega vehiks siis oleks ikka päris piip olukord. Mul on vedanud temaga, mis siis et ma muidugi suudan leida ikka midagi mille üle nääksuda aga ma annan endale aru et ega paremat kaaslast vist enam maailmas ei ole ka :D.

Mulle meeldib et ta on oskab olla hästi hooliv nii minu kui ka näiteks meie kassi suhtes. See, kuidas ta alati küsib kas ma tahan midagi süüa enne kui töölt koju jõuan ja tihtipeale ongi nii et töölt jõudes on midagi valmis kokatud, ma ei pea hakkama ise veel vaaritama poole öö ajal :D. Meeldib et igal õhtul läheme me koos magama, et kumbki meist ei tee nii et tuleb alles tunde hiljem, siis kui teine juba teist külge keerab. Ja ta teab et üksi olles ma vähkren tund aega enne kui sooja saan ja magama jään, põhjus selles et mu jalad-käed on pea alati jääkülmad ja minek külma voodisse on ÕUDNE, seega on julmalt hea susata oma jäised jalad tema soojade jalgade vahele :D.  Meeldib see, et ta on alati mul kõrval ja alati toetab ja astub mu eest välja kui vaja, mulle ei istu mehed kes ei suuda oma kallimate eest välja astuda, eriti kui olukord põhimõtteliselt nõuab seda (mitte et ma ise ei oska enda eest seista aga on hetki kus ikkagi ei aita vaid iseenda vastuhakust). Kui ma haige olen siis võingi vabalt terve päeva teki all istuda ja tema on see kes toob mulle teed või mida iganes ilma et ma küsima pean. Ta ei ole mind kunagi sõimanud või tõugelnud ( kui oleks ma kindlasti oleks byebye öelnud :D). On veel mitmeid asju mida ma tema juures hindan, aga kõige rohkem hindan ma seda armastust ja hoolimist mida ma nii selgelt näen ja tunnetan. Armastus tuli mu ellu väga ootamatult, aga just need kõige paremad asjad elus tavaliselt juhtuvadki ilma et sa oskaks oodata. Seega kui mõnel inimesel veel ei ole seda erilist inimest, siis usu mind see inimene tuleb. Ta tuleb nii järsku et sa ei suuda isegi uskuda aga nii juba on. Kui sa oled vaba siis naudi oma vabadust, kindlasti ei tasu hakata hullupööra otsima, sest ma kordan veel et kõige paremad asjad juhtuvad siis kui sa ei otsi ega isegi ei oska oodata.

Advertisements

Leave a reply

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s