Õudne nädalavahetus

Üle pika aja oli mul selline seis kus oleks tahtnud endale kuuli pähe lasta nö 😀
Millegipärast pea iga kord kui mu elukaaslane kuskile ära läheb natuke pikemaks ajaks, olen ma oma tervisega hädas. Nagu needus peal. Algas see kõik teisipäeva õhtul ehk siis samal õhtul kui B lahkus. Tundsin põipõletikule sarnaseid sümptomeid, seega järgmisel päeval läksin ruttu apteeki et osta mingit käsimüügiravimit, sest esimest korda seda omades olin ma rumal ja ootasin kuni oli tõesti viimane häda käes. Sain oma rohu kätte ja oleks nagu asi tagasi tõmmanud. Laupäeva õhtul tulles tagasi sõprade juurest grillilt hakkasin tundma imelikke valusid paremal pool küljepeal või noh kuidas öelda.

Alguses mõtlesin et äkki kujutan ette,aga kummardudes allapoole siis sain aru et ega ikka ei kujutanud küll 😀 valu oli tunda ja päris tugevalt. Ma tõesti ei ole see tüüp kes jookseb ruttu arsti juurde või kutsub kiirabi, aga kuna olin üksi kodus ja pole kunagi taolisi valusid olnud siis olin valmis ise haiglasse minema, juhul kui läheb hullemaks. Otsustasin minna magama ja lootsin et läheb üle.

Hommikuks oligi kõik ok, käisin tööl paar tundi ning tagasi tulles hakkas pea tuikama. Lõpuks läks üle megatugevaks valuks, sõin just tol hetkel hommikusööki aga muidugi lõpetasin vetsupotti kallistades ja nii veel kaks korda. Vedasin end voodisse ja sinna ma jäingi 😀 elutoas käisin vaid paar korda aga kaua põsti ei saanud olla, sest peavalu tahtis ära tappa. Nii ma siis lebasin voodis, väherdades ja mõeldes miks kurat see nv nii halb on 😀 öösel ma muidugi magada ei saanud, hommikul tööle ei jõudnud ja otsustasin helistada arstile.

Arsti juurde minnes aga hakkas paremal pool jälle midagi tundma andma, Teekond tundus lõputu, sest laupäevast saadik polnud midagi söönud, okseralli ja peavalu viisid pea mõistuse, seega tudisesin nagu vanaema kepiga 😀 Arstile minek on viimane mida tahan sest esiteks vastuvõtt maksab 50EUR kui sul pole Medical Cardi ja pluss siis rohud. Sain miskit iivelduse vastu ning antibiotsid samuti, andsin pissiproovi mille kohta öeldi et palju jama seal sees, aga saadetakse laborisse veel,  seega ma ei tea ikka mis mul viga on 😀 nüüd aga tekkisid kõhus valud ja mul hakkab ausalt öeldes kopp ette saama. Selleasemel et kolmapäeval võtta oma kallim vastu rõõmsalt naeratades, siis  võtab teda hoopis vastu half-dead inimvare 😀 nii ma siis ootan ja vaatan, kas läheb valu hullemaks või mis toimuma hakkab. Sellist hullumeelset aega pole mul ammu olnud. Asi mis mind kõige selle kupatuse juures enam häirib on see, et ma olen siin üksi, just nüüd kui mul on vaja B lähedust ja kinnitamist et kõik saab korda, seda ei ole. Läbi neti suheldes ei ole pooltki see mis reaalselt eksole.

Ühesõnaga suur tüdimus on peal 😀 noh nüüd hakkas parem küll, kui kõik kirja sai pandud 😀

 

PS. nüüd on valu juba täitsa selga roninud, huvitav huvitav ma ütlen..

Advertisements

Leave a reply

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s