See s-tähega sõna

Ja see sõna ei ole teps mitte seks hahaa 😀 tegelikult räägiks ma elu häirivast tegurist nimega stress. Kahe nädalaga olen ma saanud endale sellise suure stressi kaela et ma tõesti ei uskunud et kõik nii hulluks läheb!

Ja miks on nii? Põhimõtteliselt ma nn süüdistan seda uue töö teemat 😀 kohe järgmisel päeval peale Iiri tagasi jõudmist käisin ma siis järgmisel päeval Jenniferi juures (see firma tädi kes mind siis tööle võtaks) ja leppisime kokku et käin ja tsekkan asja esmasp ja teisip. Käisin. Esimesel päeval arvasin et suren maha, sest koju jõudis totaalne zombi mitte elus ja õnnelik inimene 😀 kirusin kõike maapõhja, peale proovipäeva sain kohe oma bf-ga kokku sest mul ei olnud koduvõtit mille ma sain siis temalt. Mind nähes küsis ta mis minuga juhtunud on, sest ma olin ikka väga laiba näoga 😀 ah et mis juhtunud 😀 mine ja korista ise pmst non stop mingit rikkurite maja siis tead mis tunne on 😀 aga ma siiski ajan selle suure väsimuse süüks natuke ka selle et läksin ju kohe peale hommikust dunnesi + olin pisut tõbine. Teine päev oli lihtsam, sest ei olnud sellist deep cleaningut nagu oli esimesel päeval. Ühesõnaga kogu see kamp kellega ma käisin koristab kellegi noh rikkama inimese maja, absoluutselt kõik mis ruumis vaja üle käia pmst, eks oleneb kes klientidest mida tahab eksole. Sõidad vaniga ühest kohast teise 😀 vot nii.

Selle asemel et rõõmust hõisates uus töökoht vastu võtta ma sattusin hoopis stressi 😀 tundsin järsku et see ei ole mulle. Olgem ausad…hakata ühtäkki töötama kellegi kullipilgu all kui nt praegu saan ma nt pangas teha oma tempoga ja teha nii nagu mulle sobib, peaasi et kõik tehtud saab. Dunnesis see hommikune töö möödub nii kiirelt sest koguaeg tegutsed ja siis ma hakkasin mõtlema et ah ega see Dunnes nüüd nii hull ka pole! 😀 varajaste hommikutega olen ma ära harjunud, mudiugi asi mis võiks parem olla on see et nv- d ei ole alati vabad, vahel kui joppab siis saab pühapäeva vabaks..aaaaaga Dunnesi ma tean juba pimesilmi et kus ja mis, ka supervisor on viimasel ajal ok või olen ma temaga lihtsalt nii ära harjunud… 😀 et enam ei pane tähelegi haha! Ja siis ma hakkasin mõtlema et kas on mõtet hakata uue tööga mässama, sest tunnihinne sama, ehk jah saab ca 5h rohkem sealt , samas full timest juttu ei olnud..mu pea lausa huugab otsas suurest mõtlemisest, nüüdseks enam ei huuga sest tunnen et sisimas olen ma oma otsuse juba teinud.

Lihtsalt, ma ei taha enam sellele mõelda ja iseenda või siis Jenniferi ees süümekaid tunda sest kõik tundus alguses nii ilus ja hea ja siis põmm ma enam ei tundnudki seda rõõmu või ootusärevust. Hakkasin hoopis mõtlema et vist polegi minu jaoks? Nüüd on lood nii, et eelmine nädal käisin proovimas ja ma ütlesin Jenniferile ka et ma ei ole kindel, no tema vastas et ta näeb et ma mõtlen üle ja et ma võiks siis veel proovida et päris kindel olla, aga nemad tahtvat mind sinna tööle, aga otsuse teen mina. Sel nädalal ei läinud ma isegi proovima (noh eks oli paar head põhjust kah), järgmisel püüan käia päeva või kaks, aga ma ei tea, ma ei taha otsustada, seda enam et puhkus terendab silme ees 😀 tahangi hoopis ära puhkama minna, vot seda tahan hetkel kõige rohkem, mitte juurelda mida teha või mida mitte teha…kaks nädalat juba ühte ja teistpidi mõelnud ja ikka ei ole milleski 100% kindel. Ja nüüd ma hoiangi pead liiva all ja ei taha mitte kuidagi ära otsustada, nõrk olen, ma tean.

 

Advertisements

Leave a reply

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s