Asjad kokku ja minema!

Jaa, me kolime! Asi, mida ma ausalt öeldes ka ei oodanud. Ja kui veel ausam olla siis tunnen et hakkan lausa stressi minema. Kuidas see kõik juhtus? Kohe räägin. Minu siinse sõbranna endise poiss-sõbra isa otsib uusi üürilisi korterisse mida ta siis välja üürib. Korter asub selle isa BB kõrval kohe. Sõbranna muidugi teab et me tahame siit välja kolida, sest talvel on kooohutavalt külm, seda ta on isegi tundnud kui külas käinud 😀 et siis andiski teada et näed eksi isa otsib üürilisi. Kui ma sellest peale tööd B-le rääkisin siis tema ajas mul alguses tuju nulli, sest ta oli päris kindel et kindlasti asukoht jama ja maja jama jne 😀 aga otsustasime siiski minna ja vaadata üle. Pühapäeval me seda siis tegimegi.

Maja asub mitte väga kaugel meie praegusest elukohast, no päris 2 min kaugusel ka pole, aga samas distantsid tööle ei veni väga palju pikemaks mida ma kartsin kõige enam. Elamine ise näeb välja omapärane 😀 et uksest sisse minnes paremat kätt on elutuba, vasakule jääb köök ja köögi taga on vannituba ning uks väiksesse aeda. Päris naljakas oli ausalt öeldes kui nägin et vannituba seal asub 😀 nii. Trepist ALLA minnes (mitte üles!) jäävad 2 suurt magamistuba ja pluss veel üks spare room ka kuhu nt saame oma kola mida ei vaja sisse lükata. Seega magamistoad asetsevad maa all, jah maa all 😀 aknad on siuksed pisikesed, seega päevavalgust seal nii palju ei ole. Kui ma seda alguses nägin siis mulle ei jäänudki silma need aknad vaid see et siuksed ruumikad magamistoad, et ei ole probleemi kuhu oma asju panna, sisseehitatud kapid ja siis mäletan et vähemalt ühes toas oli suur kummut pluss veel mingi mööblitükk kus küünal põles, no vot ei mäleta misasi see oli 😀 kuna elanikud olid majas sees kui me ringi vaatasime siis me ei hakanud ju ringi nuhkima ja asju kiskuma et mis ja kus 😀 seega vaatasime ruttu üle ja korras. Ainuke asi mis mind häiris väheke oli köök. Just häiris see et maas oli miskine linleoumi taoline kate. Ja mulle ei meeldi see 😀 ma ju ära harjunud oma nn uhke ja ilusa köögiga, et kõik on hele ja uus 😀 aga eks idee hakkas peas liikuma et annab seal paremaks muuta küll.

Tagantjärgi muidugi mõtleme et oleks võinud hoolikamalt vaadata, aga me siiski usume et tasub võtta ära. Põhjused miks tasub : üür on väiksem, aknad paremad, all magamistubades on uued (kuigi pisikesed) aknad ja maa all loogiliselt võttes peaks soojem olema nagunii :D, ülevalpool on ka aknad paremas seisus kui need mis meil praeguses korteris on, muidu üldiselt elamine tundub ka ok, et kui koristada korralikult ära ja panna asjad paika siis usun et on kõik ok. Ma ei kujuta ette muidugi mis seisus me selle elamise saame sest seal käies jäi väheke silma et üürnikud suht messyd 😀 et noh kui sinna kolides a la ahjuukse avad et mis sealt võib vastu vaadata nt 😀 aga ei ole hullu, kõike saab paremaks muuta! Ahh, eriti suur PLUSS on asjal see et meie armas kassike saab meiega tulla ja me ei pea teda peitma 😀 see on super, sest ilma oma kassita ma ei lähe kuskile!

Peale meie trippi (tripp toimub 28.05-2.06) hakkame kohe kolima nii kui tagasi jõuame. Kui kõik valmis siis teen pildid meie siinsest korterist ja siis uuest, saate ise võrrelda 😀

Hoidke pöialt ja et ma päris stressipalliks ei muutu, sest mulle ei meeldi see asjade pakkimine 😀

 

 

 

Advertisements

Leave a reply

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s