Sõbrad

Ma arvan, et iga inimene vajab enda ümber sõpru. Ja ma ei usu neid kes väidavad et nemad ei vaja. Ma ei usu! Paraku olen aga aru saanud et elades Eestist eemal elades on pea võimatu tõelisi sõpru kohata. Ja olen täiesti aus kui ütlen et vahel olen lausa kurb et ei ole kedagi sellist lähedal kellega saaks kas või kohvikusse minna või siis mööda poode ringi käia. Mitte et ma eriline shoppaja oleksin aga isegi minul võib selline tuju tulla! 😀

Jah mul on siin sõpru ja nad on eestlased, aga viimasel ajal meie teed ja tegemised ei ristu enam kohe üldse, mis siis et elame samas linnas. “Kohtume” pigem Facebookis kui et reaalses elus. Kahju aga nii on. Võib olla on see väheke mu enda süü ka, aga minu põhimõte seisneb selles et mõned korrad võid ju püüda ise rohkem kontakteeruda aga kui teine osapool ei võta väga vedu siis ma tõesti ei näe mõtet pushida ei ennast ega teist inimest. See näide ei olnud nüüd päris siinsete sõprade kohta. Ma arvan et peamine põhjus miks me enam ei treffa ongi see et nt üks neist elab väga kiiret elu, ca 6 päeva nädalas tööl pluss üritab ajada käima oma riideäri, nii et saan täiesti aru. Lihtsalt vahel on natuke kurb et ei ole kedagi sellist lähedast ja siis tekibki küsimus et kas välismaal elades on üldse võimalik sõlmida sügavat sõprust? Ja just nt mitte eestlastega?  Noh, ma ei ole üksi sest mul on siin minu boyfriend/elukaaslane kes on minu parim sõber ja partner ühes isikus. Üks tõeline sõbranna on vaid puudu!!! Kõik minu sõbrannad elavad kas Eestis või Soomes. Eelmisel aastal käis mu kullakallis Soome sõbranna külas ja see oli nii tore! Võisime jäädagi kohvitassi taha lobisema.. 🙂 ei jõua ära oodata kui ta jälle tuleb!!!

Aga vähemalt on mul minu kallis elukaaslane, kellega olen oma rõõme ja muresid jaganud üle kahe aasta. Ja ausalt öeldes ei kujuta ette et mul teda ei ioleks. Appi kui jube! Igatahes, võib olla kui kevadel hakkan ratsutamas käima siis ehk leian uusi tuttavaid sest olgem ausad ega keegi ukse taha ei tule  et tere saame tuttavaks 😀 😀 ja see uus tuttav ei pea ju tingimata eestlane olema, sesmõttes mul vahet ei ole mis rahvusest keegi on. Olgu või kuu pealt 🙂

Anyway, loodan et teie Valentinipäev on igavesti tore ja meeldejääv! Meie jaoks on vägagi meeldejääv sest elukaaslane ärkas täna paistes põsega ja nüüd ma siin norin teda hamstriks kui vaid võimalus avaneb 😀 seega meie suured plaanid et minna välja sööma jne jäävad ära, aga kinno läheme raudselt ja kaeme oma silmaga üle aplaavot tekitanud filmi “Fifty Shades Of Grey”. Lugedes kommentaare siis on üsnagi palju neid kes viuguvad et liiga vähe seksi ja siis on neid kes ütlevad et üleüldse mõttetu on 😀 eks näeme!

Armsat Valentinipäeva!

Advertisements

4 thoughts on “Sõbrad

    1. Ma ootasin midagi enamat kui aus olla. Miskit jäi nagu puudu 😦 aga ei kahetse et vaatamas käisin, ja ise leidsin sealt paljugi sarnast enda eluga, st seda et olen sama kohmakas nagu oli peaosatäitja Anastasia 😀 elukaaslane kommenteeris kõrvalt et näed samasugune nagu sina 😀 aga kokkuvõttes ma ütlen et vaadata täitsa võib!

Leave a reply

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s