Need “oh wow, really?!” hetked

Usun, et me kõik oleme kogenud hetki, kus mõtled et see lihtsalt ei saa nii olla!? Jep, aga nagu näinud oleme, siis saab ikka küll…toon mõningad näited.

* Kõnekeskuses nt üks kaksikutest kes töötab sööklapoolel, armastab teha lükkeid,  mille peale mul karp alati lahti kukub.

Sweeper on selline nn tolmukoguja, mida kasutame prahi kokkuajamiseks, mopina seda ei kasutata! Ka sööklas on meil see olemas, sest teeb elu palju lihtsamaks. Allolevalt pildilt näete siis milline see on:

flo720-low-profile-sweeper-1-(page-picture-large)

Mitmeid kordi olen mina ja ka teine töötaja näinud, kuidas Ms. P jookseb sellega ringi nõnda, et kaasas tal mopi ämber ja siis sweeper mida ta kastab vee sisse ja siis peseb põrandat! Tihtipeale on tolmukoguja tolmune või isegi et mitte just üdini puhas, ja tema kasutab seda põrandapesuks…võite ette kujutad kui “puhas” on söökla peale seda pesu.

Esimene kord kui seda tegu nägin, arvasin et ta midagi segi ajanud ehk, aga nähes veel ja veel siis mõistsin, et proua arvab et nii peabki tegema 😀 😀 viimane kord peale minu lahkumist moppis ta taaskord sööklat, ja sweeperi koukis ta välja kuskilt mujalt, sest eelmise mida ise kasutasin ma lihtsalt peitsin ära. Igatahes söökla lausa haises peale seda nn põrandapesu. Noh, olukord on isegi et koomiline, aga minu mõõt hakkab täis saama ja võtan manageriga ka ise teema üles, kuigi ta teab aga tuletan talle ikka meelde, et midagi peab ette võtma. Kõigepealt nt tegema proua P-le põhjaliku koristuskursuse!!!

Ma oleksin nõus seda ise läbi viima, ausalt! Võtaksin ta käekõrvale, tutvustaksin talle koristusvahendeid ja seda kuidas tuleb neid käsitleda. Nt meil on erinevad koristuslapid, nt roosa on wc jaoks (valamud jms), roheline söökla jaoks ( lauad ja muud sellised pinnad) ning sinine on siis väljaspool wc ja sööklat. Õpetaksin teda, et roosat EI KASUTATA sööklas, a la peale vetsu koristamist roosa lapiga sa lähed ja pühid söögilauda! EI EI!!! Õnneks ta vetsu ei korista nagunii, aga kui leiab kuskilt roosa lapi siis otseloomulikult kasutab seda sööklas ka. Ühesõnaga ma teeksin talle puust ja punasest ette mida kuidas kasutada. VÕib olla keegi arvab, et olen liiga õel tema vastu, no ma ütleks et ei ole. Üle aasta on see jama kestnud, inimesed ei liiguta lillegi ja saavad palka, meie likvideerime nende tekitatud sitta ju…peaksime saama siis topeltpalga 😀 mille eest proua P palka saab? 😀

 

* Meil poes on üks manager, umbes 50ndates hallipäine mees, kes arvab et ta on võimsam kui Jumal. Tema vingumistel ei ole piire. Me omavahel kutsume seda manageri rotinäoks, sest seda ta meenutab 😀 aga ma arvan, et rott käitub palju paremini 🙂

Tema puhul ei tasu loota viisakust, sest kõik me oleme talle nagu õhk, millest ta siis läbi jalutab. Vahel harva võib kuulda hi taolist sõna, aga seda tõesti harva. Peame kasutama oma töös ühte masinat mis teeb põrandad läikivaks ja eemaldab jalanõudest tekkinud mustad triibud. Nii, hiljuti oli ta vingunud et tema ei saavat kõndida sest juhe on maas 😀 masinate juhe siis. Oli öelnud meie töödejuhatajale et me võiksime kasutada masinaid siis kui tema ei ole tööl. Töödejuhataja siis ütles, et see ei ole teostatav kuna stepsleid on väga vähe ja tahes tahtmata on juhe kuskil risti põrandal maas, kuna muud võimalust ei ole. Siis ta tahtis et paneksime põrandale kollased ettevaatust! märgid 😀 seda kuuldes ma lihtsalt hakkasin naerma, kas see märk kaotab juhtme ära? 😀 juhe on ju ikka maas ja see märk ei aita midagi, ja masina juhet sa pead nägema nagunii, sest see ei ole nähtamatu 😀 täitsa uhhuu, selle manageri näost juba näha, et arvab endast ikka väga palju…no jah, meie ei arva temast midagi. Hale inimene. Nt olla tal veel kombeks inimeste töögraafikuid muuta nii kuidas pähe tuleb. Nt kui tead et oled tööl esmaspäeval kell 17 siis võid hommikul saada kõne et kus sa oled, miks tööl ei ole?!! Tüüp lihtsalt ära muutnud ja ei ole midagi öelnud  inimesele. Õnneks meil temaga sellist asja ei ole, aga see pidev ving ja virin on tõesti nõme.

 

Läks pikaks, viimasel ajal muud ei ole kui vaid tööjutt, aga no mis sa teed!

Advertisements

Leave a reply

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s