Esimene hommik Iirimaal.

Ärkasin umbes 10 paiku ja peale hommikupesu vedasin end kööki, kus oli juba pereeema ees. Hiljem tuli ka lapsehoidja Kadri kööki omale hommikusöki tegema. Rääkisime veidike ja siis mõne aja pärast nägin ma väiksemat poissi Sebi. Puges ema selja taha ja oli väga häbelik, aga oi kui armas laps! Nagu inglike 😀 nii nunnu väike poiss 😀 kuna Kadri hakkas lapsi hoidma (vist oli samal päeval ikka) siis minu ülesandeks oli kõike jälgida, et mis ja kuidas. Peale lõunat jõudis ka suurem poiss Ivan (loe: Aivan) koju. Samamoodi häbelik ja piilus mind ukse tagant 😀 hea et koju sissegi julges astuda 😀

Kadri seletas ja näitas kõike, et ma saaks aimu millega mul seal tegemist tuleb. 

Ahjaa räägin majast ka. Maja oli päris suur, 5 magamistuba ja 6 vannituba 😀 Tuba kus Kadri elas pidi minu toaks saama peale tema lahkumist, esimesed nädalad veetsin teises toas. Mulle meeldis, et oli ruumi ja et köök oli päris suur, see tegi meele heaks igatahes.

 

Päevad möödusid ja hakkasime Kadriga rohkem suhtlema ja ka väljas pubides käima. Esimesed pubiskäigud olid väga lahedad, kõik siiski uus ja huvitav! Linn oli siukene väike, aga väga väga kena. Minu lemmiklinn siin Iirimaal siiani…Kohe meie maja taga põhimõtteliselt oli park nimega Mucross Park kus hiljem veetsin palju tunde oma tööpäevast koos “oma lapse” Sebiga.

Lõpuks tuli ka aeg kui andsin Kadrile puhkepäevi ja hoidsin ise lapsi. Eks ta päris hirmutav oli aga teadsin et varem või hiljem pean ma nendega ise hakkama saama. Vanem poiss oli koolis iga päev kella 2ni, minu tööpäev algas kell 10 ja lõppes õhtul kell 20. Nädalas kaks vaba päeva. 

 

Harjusin ruttu ära et Kadriga saime väljas käia ja niisama pargis jalutamas ja kui tuli tema aeg lahkuda siis see oli pääääris õudne 😀 ma jäin üksi 😀 kohe mitte ei tahtnud et ta ära läheks 😀 Kadri oli minust natuke noorem ja väga tore tüdruk, kellega igav juba ei hakanud 😀

Enne tema lahkumist kohtasin ka teist tüdrukut, kes töötas samas peres 2a. Sebi oli siis päris beebi ja Ivan ka ikka väiksem. Tundus ka tore olevat ja kuigi ta elas teises linnas siis oli hea teada et mul on juba uusi tuttavaid eestlasi olemas kellega suhelda. 

Aeg oli asuda tööle ja vaadata mis saama hakkab!

 

Advertisements

Leave a reply

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s